Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 591150
Poloha
Nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo na známé Kleopatřině pláži, 1 km od centra města Alanya, kde naleznete mnoho obchůdků, restaurací a barů. Soukromá hotelová pláž je vzdálena 50 m od hotelu. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pro rodiny s dětmi, které budou mít možnost užít si skluzavek a animačních programů.
Vybavení
- recepce - výtah - restaurace - a la carte restaurace - bar u bazénu - TV místnost - 2 venkovní bazény z toho jeden s tobogány - dětský bazén - lehátka a slunečníky u bazénu - turecká lázeň - masáže - sauna - stolní tenis - šipky - plážový volejbal - fitness - kadeřník - WiFi připojení v lobby zdarma
Ubytování
- rozloha 30 m2 - satelitní TV - telefon - minibar (za poplatek) - klimatizace - vlastní sociální zařízení (koupelnu se sprchou, vysoušeč vlasů, WC) - trezorem (za poplatek) - balkónem
Stravování
formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu KLEOPATRA ROYAL PALM 4*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 08:00 – 10:00 ) • Svačina: podávané v baru u bazénu( 10:00 – 12:30 & 14:00 - 17:00) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:00 ) • Svačina: podávaná v baru na pláži ( 12:00 – 17:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 – 21:00 ) BARY : - bar u bazénu od 10:00 - 02:00 po 23:00 jsou nápoje za poplatek - hlavní bar - bar na pláži od 10:00 - 17:00 nealkoholické nápoje jsou zdarma Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva jsou za poplatek.
Pláž a plážový servis
Kleopatřina pláž je od hotelu vzdálena pouhých 50m, hotel má soukromou část pláže (100m). Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.
Pro děti
Dětský bazén, bazén s tobogány, miniklub.
Sport a zábava
- Fitness - šipky - kulečník - stolní tenis - plážový volejbal - vodní sporty na pláži
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Pořádající ck: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace