Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 814729
Poloha
Hotel s komorní atmosférou leží v olivovém háji, v klidné oblasti ve středisku Skala Rachoni, cca 5 km od Skala Prinos, cca 10 km od města Thassos a cca 35 km od letiště Kavala; autobusová zastávka cca 250 m od hotelu, nejbližší obchod cca 600 m od hotelu. Vzhledem k výškově rozdílnému terénu nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí. Oficiální kategorie hotelu 2*, kvalita služeb odpovídá 3*.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, restaurace, bar u bazénu, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek trezor na recepci (cca 1 EUR/den). Terasa s bazénem, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti (palanda) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, chladničkou.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 2 jídel.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Středisko
Skala Rachoni
Sport a zábava
Dětské hřiště, volejbal.
Pláž
Veřejná písčitá pláž Blue Lagoon s mírným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu, přístup po silnici, lehátka a slunečníky za poplatek (zdarma v případě konzumace v plážovém baru); pláž Pachis se nachází cca 3 km od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 7 EUR/set).
Tipy pro správnou volbu
- v klidné oblasti - hotel obklopený zelení - v blízkosti písčité pláže - nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace