Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 592172
Poloha
Hotel Olympia Sun patřící do celosvétové sítě hotelů Smartline se nachází na okraji nejživějšího letoviska ostrova Faliraki (řada obchůdků, barů, nočních klubů, taveren, aquapark). Centrum letoviska je asi 2 km od hotelu. Hotel leží na kopci s krásným výhledem na egejské moře. 600 metrů dlouhá cesta na pláž však není vhodná pro osoby se sníženou pohyblivostí. Hlavní město ostrova Rhodos je vzdáleno 12 km a je pohodlně dostupné veřejnou dopravou. Cesta na letiště Diagoras trvá přibližně 30 minut.
Vybavení
Nonstop recepce, směnárna, půjčovna aut, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, bar u bazénu, bufetová restaurace, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, wi-fi připojení k internetu ve veřejných prostorách.
Ubytování
Standartní dvoulůžkové pokoje (27m2) jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, toaletními potřebami, fénem, klimatizací, lednicí, satelitní TV, pracovní deskou a balkonem. Rodinné apartmány (45m2) mají dvě oddělené ložnice.
Stravování
All inclusive formou bufetových stolů (snídaně, obědy večeře), přes den drobný snack v baru u bazénu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem (10:00 - 22:00).
Pláž a plážový servis
Písčito-oblázková pláž od hotelu vzdálena cca 600 metrů. Plážový servis za poplatek.
Pro děti
Dětský bazén, dětské hřiště.
Sport a zábava
1x týdně tématický řecký večer.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Povolená hmotnost zavazadla
15 kg zavazadlový prostor + 5 kg příruční zavazadlo.
Pořádající ck: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace