Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 773643

Hotel THEOFILOS CLASSIC ***

  • Pro rodiny
  • Klimatizace
Poloha
Komplex dvou hotelů (Classic a Superior) obklopený zelenými horami se nachází cca 400 m od kouzelného letoviska Petra a cca 65 km od letiště; nejbližší obchůdky a bary cca 200 m od hotelu, autobusová zastávka cca 60 m od hotelu. Nedoporučujeme pro klienty s omezenou pohyblivostí.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi ve veřejných prostorách zdarma; za poplatek trezor na recepci (cca 10 EUR/týden), lekařská služba na telefonu. Terasa na slunění, bazén; lehátka a slunečníky zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje s možností 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, WiFi, chladničku a balkon.
Stravování
Polopenze v hotelové restauraci.
Sport a zábava
Za poplatek vodní sporty na pláži.
Pláž
Veřejná písčitá pláž Petra s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu, přístup po příjezdové cestě. Veřejná písčitá pláž Anaxos s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km od hotelu, dostupná autobusem (za poplatek). Slunečníky a lehátka na plážích za poplatek (cca 12 EUR/set).
Ubytovani dle programu
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc.
Cena nezahrnuje
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc.
Nabídka programů
program Dovolená 55+
Termíny Cena
10.9. - 17.9.2019 10 490 Kč
17.9. - 24.9.2019 9 990 Kč
Informace
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EUR na pokoj a noc.
Středisko
Petra
Tipy pro správnou volbu
- uvolněná rodinná atmosféra - komplex dvou hotelů - v dosahu 2 pláží
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace