Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 774013

Hotel LOGAN´S **+

  • Vzdálenost od moře - Pláž 100 m
    Pláž 100 m
  • WiFi
  • Klimatizace
Poloha
Hotel se nachází přímo u pláže, cca 1 km od centra střediska Nidri, cca 15 km od hlavního města Lefkada a cca 35 km od letiště Preveza; nejbližší obchody cca 150 m od hotelu, autobusová zastávka cca 100 m od hotelu.
Vybavení
Malá vstupní hala, recepce, bar s terasou, WiFi v lobby zdarma; za poplatek trezor (cca 1,5 EUR/den).
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), SAT/TV, klimatizaci, chladničku a balkon. Stejně vybavená studia s kuchyňským koutem. Výhled na moře za příplatek.
Stravování
Polopenze zahrnuje kontinentální snídaně a servírované večeře s výběrem ze dvou menu.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů - dle smlouvy * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Středisko
Nidri
Sport a zábava
Možnost zábavy v živém městečku Nidri, které je ideálním výchozím bodem pro objevování zajímavých míst a krásných pláží Lefkady.
Pláž
Úzká, štěrkovo-kamenitá s pozvolným vstupem do moře (doporučujeme ochrannou obuv) se nachází cca 20 m od hotelu, přístup po schodech, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 5 EUR/set). Další štěrkovo-kamenitá pláž se nachází cca100 m od hotelu, bez plážového servisu.
Tipy pro správnou volbu
- poloha u menší klidné pláže mimo centrum letoviska - hotelová terasa s výhledy na ostrůvky Skorpions a Madouri - rodinná atmosféra
Informace
Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu dle kategorie hotelu: 1-2*/0,50 EUR/noc, 3*/1,50 EUR/noc, 4*/ 3 EUR/noc, 5*/4 EUR, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace