Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 771487
Program

Pojeďte si zalyžovat, pobavit se, vykoupat se v termálech,…jako celebrity. Top lyžařská střediska St.Anton a James Bondův Sölden, největší apré ski párty sezóny, termálky Aqua Dome a adventní Innsbruck.
1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Po poledni dojezd do Innsbrucku – návštěva adventního trhu pod Zlatou stříškou. Dojezd do Längenfeldu v údolí Ötztal. Koupání a wellness v termálních lázních Aqua Dome. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2.den. Celodenní lyžování ve středisku St.Anton, kde odpoledne probíhá největší aprés ski párty sezóny. Televize RTL každoročně představuje živým koncertem dvojcédéčko největších aprés ski hitů sezóny. Od 14 hodin je generálka, od cca 16 hodin je přímý přenos.Vstup je zdarma. A kde to je? V chatě, která je takovou maminkou všech alpských párty chat a která se jmenuje MooserWirt a která se prezentuje sloganem „pravděpodobně nejhorší chata v horách“, v minulých letech se tu objevily ikony aprés ski muziky jako DJ Ötzi, Dorfrocker, Alexandra Stan, Markus Becker, Scooter, Andreas Gabalier, Micke Krause, Helen Fischer, Ale i pár hvězd latino hudby či pár hudebních celebrit. Tak či onak je to parádní open air párty - “kdo dřív přijde, ten dříve mele“, ale i ze svahu nad chatou je skvěle slyšet a vidět…Nocleh ve stejném hotelu.
3.den: Po bufetové snídani lyžování v prestižním středisku Sölden, které je hlavním alpským párty střediskem a ve kterém se proháněl James Bond ve svém posledním 5lmu Spectre. Ke skleněné chatě jezdí nejvýkonnější lanovka na světě. Po lyžování návrat do ČR s dojezdem kolem půlnoci.

Stravování

Snídaně formou bufetu

Cena zahrnuje

Cena zahrnuje: autobusouv dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce

CENA za osobu: 4.900,-Kč

 

Cena nezahrnuje

skipasy na oblast Sölden (1D - 53,50 EUR) a St. Anton (1D - 52,-EUR).

07.12. (Pá) - 09.12. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
za osobu na 2 noci
Snídaně
Autobus
-4 900 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Color travel s.r.o. IČO: 26149150
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace