Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 804405
Poloha
Hotel Blue Sky se nachází v chráněné oblasti přírodního parku Zlaté Písky na pobřeží Černého moře. Lokalita nabízí široké možnosti vyžití - v blízkém okolí se nachází běžecké stezky, golfové hřiště s nabídkou golfových kurzů, a několik turistických zajímavostí. Pouhých 300 m od hotelu se nachází centrum letoviska, které skýtá široké možnosti zábavy - restaurace, aquapark, diskotéku a obchody. Mezinárodní letiště Varna je vzdálené cca 18 km.
Vybavení
Blue Sky Hotel se skládá z celkového počtu 73 pokojů rozmístěných ve čtyřpatrové budově s výtahem. V hotelu se nachází restaurace, lobby bar s TV, venkovní bazén s dětskou sekcí, bar u bazénu. Lze využít možnosti uložení cenností do bezpečnostních schránek (k pronájmu na recepci), či služeb směnárny. V celém hotelu je k dipozici wi-fi připojení.
Ubytování
V nabídce hotelu je několik druhů standartně zařízených pokojů: 2 lůžkový pokoj - velikost cca 15m2 - dvě samostatné postele 2 lůžkový pokoj velký s možností přistýlky - velikost 18-20m2 - dvě samostatné postele, rozkládací pohovka 2 lůžkový pokoj rodinný s možností dvou přistýlek - velikost cca 25m2, - dvě samostatné postele, rozkládací pohovka Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem, Wi-Fi, balkonem, sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC.
Stravování
V hotelu je možné využít 2 druhy stravování: snídani a all inclusive. All inclusive: - snídaně, oběd a večeře - lehké odpolední občerstvení - 10:30-22:00 nealkoholické nápoje - 12:00-22:00 místní alkoholické nápoje Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Pláž se nachází 250 m od hotelu.
Pro děti
Dětské oddělení ve venkovním bazénu, dětské hřiště.
Sport a zábava
Stolní tenis (zdarma), střelnice (za poplatek).
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE
Poznámka
Parkování je možné za poplatek 5 EUR/den (parkoviště není hlídané). Zvířata nejsou povolena.
26.08. (Po) - 02.09. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. dospělá osoba - pokoj STD další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute12 790 Kč
Rezervace
02.09. (Po) - 09.09. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. dospělá osoba - pokoj STD další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute12 790 Kč
Rezervace
09.09. (Po) - 16.09. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. dospělá osoba - pokoj STD další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute10 590 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace