Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 412439
TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
4 hvězdičkový Gardenia Beach Hotel je hotel s krásnými zahradami a s výhledem na úžasný Justianino záliv nacházející se v populárním letovisku Alanya. Tento vynikající All-Inclusive hotel nabízí přímý přístup na pláž. Hosté hotelu Gardenia Beach mohou objevovat nádherné pláže, prozkoumat nedaleké vesnice a zažít skutečnou tureckou pohostinnost. Alanya a Manavgat jsou vzdálené 30 km a starověký Side je vzdálen 35 km od hotelu. Alanya je domovem pro největší Aquapark v Evropě. Letiště Antalya je 96 km od hotelu.
Služby hotelu
Recepční služba, bezplatné Wi-Fi internetové připojení, internetová kavárna, konferenční místnost, stejně jako místnost na čtení a TV místnost, faxová služba, telefonní služby, půjčovna aut, prádelna, kadeřnictví, lékař na zavolání, dětský kočárek (k pronájmu), půjčovna kol, trezor (za poplatek), odhlášení (check-out) do 12 hod. Hotel nabízí kyvadlovou autobusovou dopravu na trhy do Manavgatu a do Alanye (za poplatek).
3 bazény a samostatný dětský bazén, aquapark s různými tobogány, nabídka aqua fitness, bazénové hry, stolní tenis, šipky, kulečník (za poplatek), minigolf (za poplatek), boccia, střelba ze vzduchovky, plážový volejbal, tělocvična, wellness centrum se saunou, turecké lázně, ručníky (za depozit), masážní a kosmetické služby (obojí za poplatek). Různé motorizované vodní sporty jsou k dispozici na pláži (za poplatek). Salonky, slunečníky a podložky jsou k dispozici (bez poplatku) při všech bazénech, jakož i na pláži. Pro děti: Miniklub (4-12 let) s animacemi pro děti, hry a dětský disko-klub. Klub je otevřen každý den kromě pátku od 10:00 do 12:00 a od 15:00 do 17:00. O děti se starají animátoři v německém jazyce.
Ubytování
K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.
Všechny pokoje mají atraktivní výzdobu s interiéry, s měkkými pastelovými a bledými tóny, závěsy a tkaniny v teplých barvách, elegantní nábytek a moderní vymoženosti. Všechny pokoje mají soukromý balkon a individuálně nastavitelnou klimatizaci, koupelnu s vanou, vysoušeč vlasů, satelitní TV, hudební kanál, telefon s přímou volbou, minibar, trezor (k pronájmu) a stůl s posezením.
Pokoje jsou buď umístěny v přízemí nebo v novém bloku kde balkony dosahují výšky nad 110 cm.
Stravování
Možnost stravování: all inclusive.
Snídaně, denně: 07:00 - 10:30.
Obědy, denně: 12:30 - 14:00.
Občerstvení, plážový Bar, denně: 11:30 - 16:00.
Přestávka na kávu, Restaurace, denně: 16:00 - 17:00.
Večeře, denně: 19:00 - 21:00.
Restaurace, denně: 15:00 - 16:00.
Nápoje:
Denně: 10:00 - 00:00.
Gardenia Beach Hotel je hrdý na to, že může představit hlavní restauraci s národními a mezinárodními jídly formou bufetu. Bar u bazénu, plážový bar a bufet nabízejí různé občerstvení a studené nápoje. Ve večerních hodinách na Vás čekají zábavné akce, které Vám zpříjemní Váš pobyt. Všechna jídla se podávají ve formě otevřeného bufetu. Ve speciálních dnech (během týdne) se konají folklórní vystoupení nebo turecké noci.
Doprava
Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.
Poznámka
Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!
Cena zahrnuje
letecká doprava
letištní poplatky a příruční zavazadlo
7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: All inclusive (AI)
transfer letiště - hotel - letiště
kapesní průvodce
pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění
vstupy (muzea a památky) a výlety
místní taxy
možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí
služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
21.10. (So) - 28.10. (So) 2017 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba na základním lůžku (Economy Room Land View) další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Vídeň
-14 146 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: SOLARTOUR, s.r.o. IČO: 44 665 491
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace