Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 598396

NEZIDERSKÉ JEZERO, HRADY, VÍNO A TERMÁLY NA KOLE

Program

1. den
Žďár n.S. - Neziderské jezero, termály Bük. Autobusem přejedeme do Rakouska k Neziderskému jezeru. Po východním břehu stepního jezera vyrazíme na kole pohodovou cyklostezkou ze surfařského Podersdorfu s majákem. Projedeme kolem pozorovacích věží národního parku Seewinkel, přes Illmitz a přes hranici do Fertöd a dále do místa ubytování.
2. den
Fertöd - termály Bük. Na kole vyjedeme z termálních lázní u Bükfürdö rovinou přes Sopronhorpács s románským kostelem do Lövö. Přes Rojtokmuszaj se zámeckým hotelem do obce Fertöd. Prohlídka parku a skvostného zámku rodu Esterhazyů, nazývaným Maďarské Versailles.
3. den
Neziderské jezero - termály Bük (**Žďár n.S.). Barokní zámek Esterhazyů s nekonečnou lipovou alejí v Nagycenk, lázně Balf, nádherné středověké jádro historického města Šoproň, ochutnávka vín ve sklípku. Zájemci mohou pokračovat po západním břehu jezera pod vinicemi k vinným sklípkům ve Fertörákos s kamennými útvary v bývalém lomu a dále do vinařského městečka čápů - Rust a Mörbisch.
4. den
Bükfürdö - Sárvár - Žďár n.S. Z Bükfürdö rovinou do lázeňského Sárváru - možnost koupání v areálu termálních lázní a bazénů. Arboretum a hrad Nádasdy, který patřil Čachtické paní Alžbětě Bathoryové. Odpoledne busem domů.
Obtížnost:
1-2, doporučujeme trek, cross

Délka tras: autobusem 1000 km, na kole 0-180 km

Počasí: vzduch (18)22-26 °C, voda 20-26 °C

Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Bratislava
V ceně je
doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, snídaně, 3x ubytování u areálu termálních lázní v kempu (*2-lůžkové pokoje penzionu), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. **Program druhého termínu za burčákem je zkrácený na 1.-3.den s 2x ubytováním jen v penzionu se snídaní.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: NOMÁD, s.r.o. IČO: 49970844
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace