Pohodová dovolená do celého světa


 
ID: 491177
Popis hotelu

Poloha
Hotel IFA Buenaventura se nachází v jednom z nejznámějších středisek v Gran Canaria - Playa del Inglés, asi 300 m od zábavního-obchodního centra. Je to moderní turistické centrum, s dlouhou písečnou pláží a promenádou (oddělená od pláže dunami), které se nachází mezi dvěmi populárními městy - Maspalomas a San Augustin. Letiště v Las Palomas je vzdáleno cca 30 km.

Pláž
Hotel IFA Buenaventura se nachází cca 900 m od písečné pláže (zdarma hotelový autobus, jezdí několikrát denně). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 10 EUR/osoba.

Vybavení
24 hod. recepce, TV místnost, výtah, hlavní restaurace, 4 bary včetně 2 u bazénu, 2 sladkovodní bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky (záloha 10 EUR), kadeřnictví, obchod se suvenýry, butiky a obchody, kiosek, internetová kavárna (za poplatek).

Pokoje
Hotel IFA Buenaventura má 724 pokojů rozmístěných v osmi budovách. Nabízíme ubytování ve standardních pokojích s možností 2 přistýlek (pouze ve 2+2 - přistýlka v podobě pohovka). Velké (cca 40 m²), komfortně zařízené pokoje, s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů), pohovkou, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Možnost bezplatné rezervace dětské postýlky pro děti do 2 let (zdarma, rezervace nutná). Při ubytování 4 osob není možné ubytovat dítě do 2 let jako pátou osobu.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení a místní alkoholické a nealkoholické nápoje v hodinách určených hotelem.

Sport a zábava
Hotel IFA Buenaventura nabízí animace pro děti i dospělé, večerní show, živou hudbu, karaoke, stolní tenis, vodní pólo, petanque, multisportovní hřiště (fotbal, basketbal, házená), za poplatek: billiard, šipky, stolní tenis, potápěčské centrum, půjčovnu jízdních kol, orientální a relaxační masáže.

Internet
Zdarma wifi síť k dispozici ve vyhrazených prostorách hotelu.

Místní kategorie
***

Jiné
http://www.lopesan.com/en/hotel-ifa-buenaventura_1f11.html

Náš názor
Rozšířený hotelový komplex se nachází v centru nejznámějšího ostrovního letoviska Playa de Ingles. Hotel IFA Buenaventura se doporučuje především pro rodiny s dětmi. Miniklub, dětské hřiště, bazény s vířivkou a vodopádem. Kromě toho animace a různé druhy show zapříčiní, že jak naši nejmenší hosté, tak i jejich rodiče se nebudou nudit. Doporučujeme!

Program

1. den
Odlety z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktuální letový řád sledujte, prosím, na  R.pl/rozklady .

2. den až předposlední den
Čas na odpočinek, koupání v moři a slunění, výlety po okolí atd.

Poslední den
Odhlášení se z hotelu a transfer na letiště (přesnou hodinu srazu sdělí delegát CK na místě). Návrat do Polska.

Výlety v okolí

"Malé Benátky" Gran Canaria
Navštívíme Puerto de Mogan, rovněž nazývaný jako "Malé Benátky Gran Canaria" díky úzkým uličkám, kanálům a bujné vegetaci. Kromě toho budeme mít možnost navštívit jeden z nejpopulárnějších trhů v Gran Canaria, kde prodávají své výrobky místní obyvatelé. Po prohlídce města a trhu nás cesta zavede k jedné z nejkrásnějších pláží v jihozápadní části ostrova, "Amadores", kde si budeme moci odpočinout na bílém písku, nebo si vychutnat kávu na jedné z mnoha teras.

Yellow Submarine
Vzrušující výlet, během kterého mořské dno odhalí svá tajemství. Jeďte do hloubky až 20 m a nechte se okouzlit tajemným podvodním světem. Tajemné vraky, hejna barevných ryb a další nádherné výhledy čekají na Vás. Objevte malebnou rybářskou vesnici Puerto de Mogan, známou jako "Malé Benátky" díky úzkým uličkám, mostům a kanálům. Cena cca 35 EUR.

Setkání s delfíny
Sledujte delfíny v jejich přirozeném prostředí a vyberte si pozoruhodnou cestu přes Atlantský oceán. Během prohlídky se dozvíme více o těchto inteligentních savcích, kterých zde žije více než 29 druhů. Poté návštěva přístavu Mogan, kde můžete navštívit velmi oblíbený místní trh nebo se jednoduše vydat na procházku a vychutnat si kávu v jedné z kaváren. Cena cca 40 EUR.

Let vrtulníkem
Splňte si svůj sen a poznejte Gran Canaria z jiného úhlu pohledu. Leťte vrtulníkem a nechejte se svézt neuvěřitelnými krásami ostrova. Strhující letové manévry udělají z tohoto letu neuvěřitelné dobrodružství. Letadla nejvyšší třídy a zkušení piloti udělají tuto zkušenost zcela nezapomenutelnou. Cena od cca 85 EUR.

Tenerife & Loro Park
Výlet katamaránem na Zelený Ostrov a navštěva Národního Parku del Teide, se slavnými canadas nebo-li pláněmi na úpatí sopky s různobarevnými skalními útvary. Dalším bodem programu bude Loro Park - směs botanické zahrady a zoologické zahrady, která se stala útočištěm mnoha ohrožených druhů rostlin a živočichů. Zveme Vás také ke sledování drezury delfínů, lachtanů a papoušků. Celodenní výlet, cena cca 130 EUR.

Jeep Camel Safari
Celodenní výlet jeepem v poušti Gran Canaria. Během přestávky se mohou zájemci projet na velbloudech. Oběd s vínem a vodou v ceně. Cena cca 60 EUR.

Gran Canaria kolo
Objevte Gran Canaria jako opravdový ráj pro outdoorové aktivity, daleko od turistických letovisek. Najděte místa, která jsou skrytá od většiny turistů. Dozvěďte se mnoho o zemi a lidech a objevte krásné výhledy a jedinečnou flóru. Pohodlnou pěší i cyklistickou stezkou se dostanete do nejkrásnějších míst na ostrově. Cena od cca 55 EUR.

Cena

Základní cena zahrnuje: cestu letadlem, letištní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, ubytování na 7 nebo 14 dní nocí, stravu dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní výlety, jiná jídla než ta uvedená v popisu stravy u každého z hotelů, nápoje k jídlu, pokud v popisu hotelu není uvedeno jinak a další osobní výdaje.

Jiné

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně.

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
V zimním období - 1 hodina oproti času v ČR. V letním období - 2 hodiny oproti času v ČR.

Orientační ceny
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji  nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol či elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

Pošta
Poštovní známka do evropských států stojí 0,65 EUR. Poštovní schránky se nachází na mnoha místech, často rovněž v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v mnoha obchodech a stáncích. Cena karty se pohybuje od 6 do 12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.

Gran Canaria
Třetí největší ostrov v souostroví Kanárských ostrovů je známý pro svou rozmanitost. Najdeme zde několik klimatických pásem a širokou škálu exotických rostlin. Střed ostrova tvoří vysoké hory pokryté sněhem, zatímco na pobřeží nesčetné pláže nabízejí skutečnou letní atmosféru. Slavné písečné duny v Maspalomas působí jako magnet po generace a lákají turisty z celého světa. Ostrov je skutečným rájem pro milovníky aktivního využití volného času, můžete si zde vychutnat všechny druhy vodních sportů, potápění. Bez problému tam najdeme půjčovnu potřebného vybavení či instruktory.

Playa del Ingles
Je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pláž během dne a večerní zábavu. Dlouhá písečná pláž táhnoucí se celou cestu až do Maspalomas zve ke slunění a relaxaci, nesčetné bary, diskotéky a kluby jsou otevřeny do pozdních nočních hodin, aby vás povzbudily k šílenství.

Maspalomas/Meloneras
Nejznámější duny na Kanárských ostrovech, přímořská promenáda, elegantní hotely a golfové hřiště - to vše se zde nachází. Ideální místo pro ty, kteří mají rádi procházky a užívají si slunce, protože po pláži můžete dojít až do Playa del Inglés.

San Augustin
Nacházející se stranou malé letovisko nabízející veškeré pohodlí a klidnou atmosféru. Písečná pláž v zátoce nabízí ideální podmínky pro slunění a procházky. Letovisko je rovněž skvělým startovním místem k prozkoumávání ostrova.

Playa de Taurito
Jedno z hodně známých koupališť na ostrově se vyznačuje zálivovou pláží s klidnou vodou a bílým pískem. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou daleko od hluku a shonu velkých středisek. Další atrakcí je největší vodní park na ostrově.

Odlety z: Varšavy. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktuální letové řády sledujte na:  www.rozklady.r.pl

22.09. (Pá) - 30.09. (So) 2017 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
standard ve vyšším patře
All inclusive
Letecky/Varšava
-13%Last minute16 639 Kč Rezervace
22.09. (Pá) - 07.10. (So) 2017 - 16 dní, 15 nocí
standard ve vyšším patře
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute32 226 Kč Rezervace
29.09. (Pá) - 07.10. (So) 2017 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute17 548 Kč Rezervace
29.09. (Pá) - 14.10. (So) 2017 - 16 dní, 15 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute31 617 Kč Rezervace
04.10. (St) - 11.10. (St) 2017 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj 2 + 0 další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-15%Last minute15 990 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Dostupné destinace